İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. » Branda

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

ESEN BRANDA
0.0

17 Ocak 2020 11:21
Firma hakkında:

Uzun yıllardır sektördeki yenilikleri takip ederek kendini yenileyen ve en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışan firmamız kalite ve şıklığı, kullanışlılık ve 1.sınıf işçiliği buluşturarak sizlere hizmet etmeyi kendine bir prensip olarak benimsemiş ve tüm yapılan hizmetlerini buna göre yapmıştır.
İstanbul merkezli Esen Branda, tasarımları, modelleri ve hizmet kalitesiyle sektöründeki öncülerden olmakla birlikte gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sektöre yeni bir soluk getirme konusunda öncülük etmeye devam etmektedir.
Ürünlerimizin montajının ve kumaş satışımız kendi firmamız tarafından yapılmasından dolayı uygun fiyat ve kaliteli işçilik garantisi veriyoruz.
Esen Branda olarak ;

Mafsallı tenteler, çift yönlü açılımlı tenteler, körüklü tente, klasik tente, sabit tente, kapı girişleri, motorlu tenteler, otomotik tenteler, uzaktan kumandalı tenteler, tel çit brandaları, şantiye çadırları, orijinal kamyonet brandası, karpuz tente, kapaklı dijital baskılı körüklü amortisör, kapaklı tente, kamp çadırları, kamelya sistemleri, kış bahçeleri ve her tür ebatta şemsiyeler konusunda faaliyet göstermekteyiz.

Saygılarımızla

Esen Branda Yönetimi

Adres:
Firma adres: İ.M.Ç 1.Blok 1502 Unkapanı / İSTANBUL
Ürün ya da hizmetleri:

Beton Yorganı
0.0

7 Ocak 2020 16:10
Firma hakkında:

Efor Branda olarak imalatını yaptığımız Beton Yorganlarımızın tanıtımını yaptığımız web sitesi. Beton Yorganı nasıl yapılır. Birinci sınıf Polyester branda arasında cam yünü ile imal edilen yüksek kalitede Beton yorganı Modelidir.

Kurutma brandasının alt katında ve Üst katında 650 Gram metre kare ağırlı olan 1100 denye polyester branda kullanılır. 2 kat branda arasında 8 cm kalınlığında bir yüzü alüminyum folyolu cam yünü şiltelenmektedir.

  • Kullanılan branda piyasada tır brandası olarak anılan yüksek kalitede Çadır brandasıdır.
  • İzolasyon malzemesi çatı izolasyonlarında’da kullanılan Alman knauf marka bir yüzü alüminyum folyolu 8 cmm kalınlığında cam yünüdür.

İmalatı esnasında eriterek yapıştırma usülü ile 2 branda birbirine yapıştırılır ve içeriye su geçme olanağı ortadan kalkar.

Adres:
İ.O.S.B. İsteks Sanayii Sitesi c1 Blok No 6 Başakşehir/İstanbul
Ürün ya da hizmetleri:

USTA BRANDA
0.0

14 Aralık 2018 16:30
Firma hakkında:

USTA BRANDA; 18 yıllık üretim tecrübesi, kalite standardı belgeleri ve profesyonel iş anlayışı ile tenteve branda gibi gölgelendirme sistemlerinin çözümünde İstanbul'da kurulduğundan beri güçlü bir üretici olmuştur. Yeni nesil mekanlarda 4 mevsim konfor, ergonomi ve estetik sağlayan her çeşit tente sistemleri, branda, şantiye çadırı, iftar çadırı ve kış bahçesi imalat uygulama ve montajı yapan Usta Branda kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışına sahiptir.

Adres:
Cibali Mahallesi Şerefli Sokak No:8 Unkapanı/Fatih

General Medya Reklam Ajans
0.0

14 Aralık 2018 15:04
Firma hakkında:

Medya kuruluşumuz 13 yıldır reklam sektöründe kurumsal anlamda hizmet vermektedir. Bizi tercih eden firmaların güvenlerini boşa çıkarmayacak titizlikte hizmetlerini veriyor, General Medya olarak; profesyonelce hedeflerinize ulaşma yolunda sizlere destek oluyoruz. Reklam tanıtım konusunda rehberlik ederken; Tv, Radyo, Web site ve sinema alanında yapmak istediğiniz reklam çalışmalarının tüm sorumluluğunu alıyoruz.

Adres:
Aşağı Öveçler Mahallesi, Öveçler 2. Caddesi Altgeçidi, Çankaya/Ankara, Türkiye

İnova Branda
0.0

19 Eylül 2018 15:52
Firma hakkında:

Hızlı, kaliteli, zamanında teslim, müşteri memnuniyeti ve inovatif çözümleri ile, bölgesinde branda uygulamaları konusuna farklı bir boyut getiren, yenilikleri her daim takip eden bir firma olma hedefiyle yola çıktık. İlkelerimizden ödün vermeden, “asıl olan insan” diyerek ISG konularında, “doğa geleceğimizdir”  diyerek çevreye olan duyarlılığımızla hassasiyetlerimizden vazgeçmeden farkımızı hissettirerek işlerimizi yapmak ana hedefimizdir. Kuruluş olarak müşteri memnuniyeti, güven ve dürüst çalışma ahlakı ile öncü bir firma olmak adına sektöre giriş yaptık. Günümüz’de insanların kalite ve profesyonel hizmet arayışını gidermek ve bu alanda sürekli olarak çalışmak istenilen bir firma olmayı hedef seçerken; hizmetlerimizde müşterilerinin memnuniyetini üst seviyede tutarak hizmetler sunuyoruz. İstanbul Anadolu Yakası ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinde Branda, Çadır ve Tente konusunda müşterilerinin talep ve isteklerini deneyimli ve profesyonel kadrosu ile karşılar.

Adres:
Cihadiye Cad. Mesut Bey Apt. No/62 A/2 Maltepe / İSTANBUL
Ürün ya da hizmetleri:

İstanbul Brandacı Favori Branda Çadır Tente Sistemleri
0.0

11 Eylül 2018 13:47
Firma hakkında:

Favori branda olarak yıllardır çok sayıda  projeye imza atmış olup profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çadır halı saha  kapalı çiftlik şemsiye güneşlik pazar alanları mini dükkan vb. gibi mekanlarda. Branda çadır tesnte sistemleri yapıyoruz alanımızda ismimiz gibi uzman kadromuzda favoridir. Eğer sizde mekanlarınızda kurulum gerçekleştirmek isterseniz bizimle irtibata geçiniz. mekanınızda ölçü ve fiyat keşiflerimiz ücretsiz olup servis ücreti yoktur. Uzman kadromuzun size uygun tasarladığı avantajlı paketlerden birini seçtiğinizde. En kısa süre içerisinde kurulumunuz gerçekleşir. Fiyat teklifleri kalitelere göre farklı farlı verilcektir. Dükkan ve mağaza önlerine ister sabit ister açılır kapanır tenteler tercih edebilirsiniz. Cafe rastorant gibi mekanlarınıza açılır kapanır otomatik sistemli tenteler tercih edebilirsiniz.

 

Adres:
Molla hüsrev mahallesi revani çelebi sokak no:8 FATİH/İSTANBUL
Ürün ya da hizmetleri:

Bulut Tente Branda
0.0

14 Mart 2016 15:50
Firma hakkında:

Firmamız Pendik'te hizmet vermekte olup kamyonet tentesi imalatı yapmaktayız.Bunun yanı sıra dükkan önü ve balkonlara mafsallı tente, depo şantiye çadırları, tır kamyon brandaları, forklift ve makina örtüleri, her ebat ve ölçüde branda çadır imalatı yapmaktayız.

Adres:
Kavakpınar Mahallesi, Namık Kemal Caddesi, No :180\A Pendik / İstanbul
Ürün ya da hizmetleri:

Yorumlar kapatıldı.