"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Avukatlık hizmetleri

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 4 firma

BİLGİÇ HUKUK BÜROSU – AVUKAT EZGİ MERVE BİLGİÇ
0.0

12 Nisan 2019 11:13
Firma hakkında:

"Bağımsızlık" etkin bir savunma için mecburidir. Bilgiç Hukuk Bürosu olarak bağımsızlık ilkesini mesleki faaliyetlerimizde önemli bir unsur olarak uygulamaktayız. Müvekkillerimizi hedeflerine ulaştırabilmek için her zaman akılcı çözümler üretiyoruz. Gelişen teknolojiyle uyum içinde çalışarak, hukuki değişiklikleri sürekli takip ediyor bu sayede bilgilerimizi güncelliyoruz. Mesleki faaliyetlerimizi icra ederken, yapılan işin veya davanın olası sonuçları hakkında hukuki görüşümüzü müvekkillerimize aktarıyoruz. Ayrıca, vekalet aldığımız müvekkillerimizi dava süreci ve yapılan işlemler hakkında sürekli olarak bilgilendiriyoruz. Gizlilik ve sır saklama ilkesini hassasiyetle uyguluyoruz.

Adres:
Alibey Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No:28 Kat:2 Daire:4 Silivri/İstanbul, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Avukat Ahmet Akyüz
5.0

17 Temmuz 2018 14:19
Firma hakkında:

Avukat Ahmet Akyüz, İzmir ve çevresinde; Aile ve Boşanma Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Sigorta ve Tazminat Hukuku, İmar ve Gayrimenkul Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Medya ve Bilişim Hukuku, Tüketici Hukuku, İdare Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve bunlarla sınırlı olmamak üzere geniş bir yelpazede avukatlık ve hukuki danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Adres:
Gaziemir/İzmir, Türkiye

Topkapı Hukuk Bürosu
0.0

13 Ocak 2016 16:13
Firma hakkında:

TOPKAPI Hukuk Bürosu 1994 yılında Av. Salih TORUN & Av. Ömer ÇİĞİL tarafından kurulmuştur. Büromuz kurulduğu günden bu yana "Karşılıklı Güven" , “İnsana Saygı” , “Gizlilik” prensiplerinden yola çıkarak, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak amacıyla sürekli bir gelişim içerisinde olmuştur. Büromuz gelinen aşamada bir çok, yerli ve yabancı müvekkiline avukatlık ve hukuk müşavirliği hizmeti vermekte, değişen zaman koşullarına uygun biçimde kendi içerisinde yenilenmekte, dinamizm içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Adres:
Seyit Nizam Mahallesi Ambarlar Caddesi Ginza Plaza Kat 7 Zeytinburnu / İstanbul
Ürün ya da hizmetleri:

Demir Hukuk Avukatlık Bürosu
0.0

6 Ocak 2016 10:31
Firma hakkında:

1990 yılında Av. Mehmet Demir tarafından temelleri atılan Demir Hukuk Bürosu, dinamik kadrosuyla, gerçek ve tüzel kişilerden oluşan vekil edenlerine hukukun her alanında danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

Demir Hukuk Bürosu, hukuki uyuşmazlıkların her aşamasında, mümkün olan en kısa sürede ve vekil edenin haklarını sonuna kadar koruyacak şekilde çözümler üretmeyi ,hukuki yardımda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Takım ruhuyla hareket eden ekibiyle; vekil edenlerinin özel bilgilerinin gizliliğinin korunması, şeffaflık ve dürüstlük, Avukatlık Kanunu ve Meslek Kurallarına bağlılık prensipleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Adres:
İstiklal Mh. Zübeyde Hanım Cd. No: 6 Davam İş Merkezi K:1 D: 4 Afyonkarahisar
Ürün ya da hizmetleri: