İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. » Ambalaj

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

Kahyaoğlu Plastik
0.0

30 Haziran 2019 02:11
Firma hakkında:

Kahyaoğlu Sütçülük ve Plastik Malzemeleri, 1980 Yılında İzmir’ de faaliyete başlayan firmamız 1998 yılında Yenişehir’ deki işyerinde çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri portföyünü sürekli artırarak ve kendini geliştirerek günün teknolojik şartlarını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak plastik ambalaj sektöründe lider olmayı hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Adres:
11263 Sokak No:3 Yenişehir / İZMİR

Loman Plastik Poşet
0.0

2 Mayıs 2018 10:43
Firma hakkında:

Tabanlı poşet, doypack poşet ,körüklü opp poşet, kahve poşeti.baharat poşeti.kuruyemiş poşeti, fatura cebi, kargo poşetti, silikonlu kağıt ve organik ürün poşetleri üretimi.

Adres:
Baltas 2. San. Sit. Topkapı
Ürün ya da hizmetleri:

Taşınırken Koli mi Lazım?
0.0

5 Ekim 2016 23:59
Firma hakkında:

Aradığınız her türlü koli kutu ve ambalaj malzemelerini web sayfalarımızdan ve mağazalarımızda kolaylıkla bulabilir ve toptan veya perakende satış seçenekleriyle satın alıp adresinize teslim imkanından yararlanabilirsiniz.

Adres:
Mehmet Akif Mahallesi Nergiz Sokak No:61/B Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

HD Plastik Ambalaj
0.0

8 Ağustos 2016 00:31
Firma hakkında:

Firmamız ambalaj ürünleri imalatında faaliyet göstermektedir. Çok kısa bir zamanda geniş müşteri kitlesine ve üretim kapasitesine ulaşmıştır. Hem kaliteli ürün üretmek ve en uygun fiyatla satışını yapmak. Müşteri taleplerine en hızlı şekilde cevaplandırmak. Güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bölgesinde en çok sevilen ambalaj ve plastik üretici firması olmayı kısa zaman içerisinde başardık.

Adres:
Anbar Mahallesi, 27. Caddesi, Melikgazi/Kayseri, Türkiye

Ankutsan
0.0

7 Ocak 2016 00:47
Firma hakkında:

2002 yılında Antalya- Altınova bölgesinde kurulan tesisimiz, bölge ihtiyaçları doğrultusunda üretim kapasitesini artırarak, 2003 yılında Antalya Organize Sanayi bölgesinde yeni üretim tesisini açmıştır. Yaş Sebze meyve Kolisi, Pizza Kutusu, Fide Kutusu, A Box Standart Taşıma Kolisi, Yumurta Kolisi, Balık kutusu, MDF Profil Mobilya Kutuları, Gıda Taşıma ve Koruma Kolileri, Bakliyat Ürünleri, Lokum Kutusu ve Mermer Kutusu.. Ofset Baskı Kalite düzeyinde flesko baskı tekniği uygulanmaktadır.

Adres:
Antalya Organize Sanayi Bölgesi, 2. Kısım, 22. Cd., Döşemealtı/ANTALYA
Ürün ya da hizmetleri:

Yorumlar kapatıldı.