"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Almanca tercüme

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 3 firma

Acil Tercüme
0.0

30 Kasım 2018 14:25
Firma hakkında:

Aciltercume.com.tr  olarak İngilizce tercüme , Almanca tercüme ve Hollandaca tercümenin yanı sıra 91 farklı dilde tercüme yapmaktayız.  İhtiyacınız olan tercüme edilcek metninizi bize gönderiniz. Yoğunluğu .farketmeksizin tüm çeviri işlemlerimiz yeminli tercümanlarımız tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Tercüme işlemi sonrası, cümle düşüklükleri, imla hataları vb. durumları minimuma indirmek için gerekli kontroller yapılmaktadır. Tamamlanan işiniz size dijital ortamda aktarılarak; onayınız alınır. Bu sayede çeviri hizmeti tamamlanmaktadır

Adres:
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700 Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

GÜNCEL DİL HİZMETLERİ
0.0

17 Temmuz 2018 13:41
Firma hakkında:

GüncelDil Hizmetleri; 10 yılı aşkın tecrübe ve birikimiyle uzman ve deneyimli tercüman kadrosuyla sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Şirket olarak, Dünya pazarının küreselleştiği çağımızda, uluslararası pazarlarda yer alan veya yer almak isteyen işletmelerin en önemli ihtiyacının doğru ve iyi bir iletişimin kurulması gerektiği bilincindeyiz. Bu nedenle işlerini küreselleştirmek ve uluslararası düzeyde faaliyet göstermek isteyen tüm girişimci ve firmalara dil hizmetlerinde çözümler sunmaya odaklandık.

Şirketimiz hizmetlerini ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartları ve TS EN ISO 17100:2005 Avrupa Çeviri Hizmetleri Standartları çerçevesinde sunmaktadır.

Adres:
İzzet Paşa Mahallesi Lale sk. No:3 Kat:4 Şenlik İş Merkezi Şişli

Ankara Kızılay Yeminli Tercüme
5.0

15 Mayıs 2018 15:53
Firma hakkında:

Ankara Kızılay Tercüme Bürosu, alanında uzman kadrosu ve proje yönetici ekibiyle her türlü tercüme ihtiyacınıza yönelik kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı çözümler üretmektedir. Geniş hizmet yelpazemizde, Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca başta olmak üzere neredeyse dünyanın tüm dillerinde yazılı, ve sözlü talepleriniz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres:
Kocatepe Mah. İnkılap 2 Sokak 31/7 Kızılay / ANKARA

Bu yazı yorumlara kapalı.