İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

İzmir Kömür Fiyatları

0.0
  1. Ana sayfa
  2. »
  3. Diğer sektörler
  4. »
  5. İzmir Kömür Fiyatları
Firma hakkında:

1982 yılında Kamil Tunca Bulvarında 600 m2 kapalı alanında kömür ve odun sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Tetik Yakacak, günümüzde İzmir Pınarbaşı’nda bulunan 3000 m2 kapalı ve 2000 m2 açık alana sahip fabrikasında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Alanında uzman kadrosu ve kullandığı teknoloji ile Tetik Yakacak, İzmir Kömür ve İzmir Odun sektöründe önemli kömür firmaları arasına girmiştir. Yıllık 15 Bin ton kömür ve 12 Bin ton odun satışı yaparak ve gelişmiş stok kapasitesiyle İzmir’in en gelişmiş kömür işletmesi konumundadır.

Müşterilerimizden aldığımız talep ve destek doğrultusunda; Fındık Kömür, Ceviz Kömür, Portakal Kömür, Karpuz Kömür, Mangal Kömürü, Meşe Kömürü ve daha başka türlerde kömür ve odun üreterek perakende ve toptan satış olarak hizmet vermekteyiz.

İzmir Kömür sektöründe önemli bir yere sahip olan Tetik Yakacak, İzmir kömür fiyatları konusunda iddialı olarak ve ürettiği kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak İzmir kömür sektöründe kendini geliştirerek ve en iyisi olma yolunda hizmet vermeye devam etmektedir

Adres:
7081 Sokak No:19-21-23 Pınarbaşı/Bornova/İzmir
Telefon: 02324672121

Moderatöre mesaj gönder