İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

DORUK AIR

0.0
  1. Ana sayfa
  2. »
  3. Ulaştırma, lojistik ve haberleşme
  4. »
  5. DORUK AIR
Doruk Air Logo.jpg
Firma hakkında:

Doruk Air, 1994 yılından bu yana 25 yılı aşan bir süredir Hava Taşımacılığı alanındaki faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Özel Uçak Kiralama, Doruk Air, İstanbul, Ankara ve Antalya' dan dünya üzerindeki herhangi bir yere özel iş seyahat jetleri ile özel uçak seyahatleri düzenler. Doruk Air helikopter ile uçma zevkini yaşamak isteyenlere Özel Helikopter Kiralama Hizmeti sunar. Doruk Air acil durumlarda hasta ve yaralıların en iyi tıbbi yardımı alabilecekleri tıp merkezlerine hava yoluyla ( ambulans helikopter, ambulans uçak ile ) sevki için hava ambulans hizmetleri sağlar. Doruk Air taleplere bağlı olarak Kargo Uçaklarıyla yurt dışına Full Charter bazında hava kargo nakliye hizmeti vermektedir.

Doruk Air' in başlıca faaliyetleri ; Hava Ambulans Hizmetleri, Uçak ve helikopter kiralama hizmetleri,  Hava taksi hizmetleri, Özel charter uçuşları, Yolcu, yük ve hava kargo taşımacılığı, Günü birlik helikopter turları, Özel Uçak Turları, Havadan Fotoğraf ve video film çekim uçuşları, Kargo helikopteri işletmeciliği, harici asılı yük taşımacılığı, Helikopter ile orman yangın söndürme operasyonları,

Hava Ambulans Hizmetleri ; Doruk Air acil durumlarda hasta ve yaralıların en iyi tıbbi yardımı alabilecekleri tıp merkezlerine hava yoluyla ( ambulans helikopter,  ambulans uçak ile )  sevki için hava ambulans hizmetleri sağlar.

Özel Uçak Kiralama ; Doruk Air, İstanbul, Ankara ve Antalya' dan dünya üzerindeki herhangi bir yere iş seyahat jetleri ile özel uçak seyahatleri düzenler. İş seyahatleriniz ve özel gezileriniz için siz filodaki mevcut uçaklardan istediğinizi seçin. Ne zaman uçmak istediğinize karar verin ve bizi arayın.

Helikopter Kiralama Servisi ;  Doruk Air helikopter ile uçma zevkini yaşamak isteyenlere Helikopter Kiralama Hizmeti sunar.  Helikopter uçuşlarınız için 4 kişilik, 6 kişilik ve 8 kişilik helikopterlerden oluşan geniş bir yolcu helikopterleri filosu mevcuttur. İş seyahatleriniz yada özel gezileriniz için siz filodaki helikopterlerden istediğinizi seçin. Ne zaman ve nereye uçmak istediğinize karar verin ve bizi arayın.

Hava Kargo Taşımacılığı ; Doruk Air taleplere bağlı olarak Kargo Uçaklarıyla yurt dışına Full Charter bazında hava kargo nakliye hizmeti vermektedir. Hava Kargo Taşımacılığı hizmetlerimiz paket kargo, parsiyel yük veya hava kargo taşımayı içermez.  Kargo uçaklarının kapasiteleri uçak tipine göre 17 ton, 43 ton, 63 ton ve 120 ton arasında değişmektedir.

Helikopter ile Ağır Yük Taşımacılığı ;  Helikopter ile Asılı - Harici Yük ve Kargo Taşımacılığı, Proje Taşımacılığı, Makina ve Ekipmanların Helikopter ile Nakliyesi, Teleferik Hatlarının Helikopter ile nakli ve montajı,  Orman Yangın Söndürme hizmetleri. Kargo helikopterimiz ile bu güne kadar ülkemizde ne kadar zor ve imkansız görünen işler varsa onları başarıyla gerçekleştirdik. Karayoluyla ulaşımı ve taşınması mümkün olmayan projelerinizi kargo helikopteri ile biz hayata geçirelim.

Havadan Fotoğraf ve Film Çekim Uçuşları ;  Doruk Air Helikopter ile hava fotoğrafı, dia, video film çekim uçuşu hizmetleri vermektedir. Helikopter Pilotlarımız havadan fotoğraf ve video film çekim uçuşlarında geniş bilgi ve uçuş tecrübesine sahiptirler.  22 yıldan bu yana 2.000 uçuş saatinin üzerinde film/fotoğraf çekim uçuşunu başarıyla gerçekleştiren ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Doruk Air Helikopter Turları ;  Türkiye' nin Doğal Güzelliklerine ve Tarihsel Zenginlikleri' ne Günübirlik Helikopter Turları için Bizi Arayın. Helikopter turları ve gezileri Antalya 'nın Lara, Belek, Kemer turizm merkezlerinden çıkışlı PAMUKKALE, EFES, KAPADOKYA yörelerine sabah gidiş ve akşam dönüş şeklinde günü birlik olarak düzenlenmektedir.

Günübirlik Helikopter Turları ;  Antalya - Pamukkale helikopter turu, Antalya - Kapadokya helikopter turu, Antalya - Efes helikopter turu, Antalya - Myra Kekova helikopter turu.

Doruk Air Helikopter Panorama Uçuşları ; Sizin için özel günlerde sevdiklerinize sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Helikopter ile uçuş zevkini sizde yaşayın.  ( Helikopter Panorama Gezileri minimum 30 dakikalık olarak düzenlenmektedir. ) İstanbul Panorama Helikopter Gezisi, İzmir Panorama Helikopter Gezisi, Antalya Panorama Helikopter Gezisi, Bodrum Panorama Helikopter Gezisi,  Türkiye Rivierası üzerinde Helikopter Panorama Uçuşları ; Antalya, Kemer, Side, Alanya, Kaş, Kalkan, Ölüdeniz, Fethiye, Göcek, Marmaris, Bodrum helikopter gezisi uçuşları.

Helikopter Uçuşları elverişli hava koşullarında, gündoğumu ve günbatımı arasındaki gündüz saatleri arasında planlanabilir. Konforlu helikopter uçuşlarınız için 4 yolcu, 5 yolcu, 6 yolcu ve 8 yolcu kapasiteli helikopterlerden oluşan yolcu helikopterleri seçeneklerimiz mevcuttur.

Adres:
Zerdalilik Mahallesi, Burhanettin Onat Caddesi, Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Telefon: 05327799855

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 1 =

Moderatöre mesaj gönder

Yorumlar kapatıldı.