İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

Bilsa Özel Güvenlik Eğitim Kurumu ve Atış Poligonu
0.0

24 Aralık 2015 23:52
Firma hakkında:

Eğitim Kurumumuz 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulanmasına Dair Yönetmelik çerçevesinde İçişleri Bakanlığının 002 sayılarına kaydan 2004 yılında kurulmuş, Türkiye genelinde ilk Özel Güvenlik Eğitim Kurumudur. Eğitim Kurumumuzda, En az Lise Mezunu ve 21.yaşını bitirmiş vatandaşlarımıza 120 saat Silahlı, 18. yaşını bitirmiş en az Ortaokul mezunu vatandaşlarımıza 100 saat Silahsız Özel Güvenlik Temel Eğitim Kursu, 5188 sayılı Kanun kapsamında görev yapan Özel Güvenlik Görevlilerinin kimliklerini yenilenmesi amacıyla 60 saat Silahlı ve 50 saat Silahsız Yenileme Eğitimi Kursu Eğitim kurumumuzda, ayrıca talep eden kurumlara da yerinde yenileme eğitimi verilmektedir. Dersliklerimiz 40'ar kişi kapasiteli 3 sınıftan oluşmakta olup, 40 Kişi kapasiteli uygulama alanımızda mevcuttur. Derslerde slayt ve PP yöntemiyle ders verilmekte, ders veren eğiticilerimiz kendi konularının uzmanlarından oluşmaktadır.

Adres:
Kurtuluş Mahallesi, Seyhan, 64010. Sokak, Türkiye

Akad Özel Güvenlik Merkezi
0.0

25 Aralık 2015 00:05
Firma hakkında:

Özel güvenlik sektörü hergün büyüyüp gelişerek ülkemizde en önemli istihdam alanlarından biri olmuştur. Sizde "Özel Güvenlik" sektöründe çalışmak istiyorsanız ve özel güvenlikçi personeli olma şartlarını taşıyorsanız hemen eğitim kaydınızı yaptırın. Eğitmi kişisel gelişimin temel unsuru kabul ederek, güvenlik sektöründe çalışacak personele "Güvenlik Eğitimi" yanında sektörde iyi bir güvenlikçi olmak için yapılması gereken konular ile donatmaktır. Eğitim programları sonunda kursiyerlere bol miktarda örnek testler çözdürülerek, Özel Güvenlik Eğitim Sınavlarında başarılı olmaları sağlanmaktadır. Eğitim merkezimizde kursiyerlerimize çay ve sular ücretsiz olarak verilmektedir. Eğitim merkezimizden mezun olan öğrencilerimiz, biden aldıkları eğitim ve hizmetlerden duydukları memnuniyet vasıtası ile yıllar boyu sürecek bir aile bağı oluşturmaktadır. İşbirliği içinde olduğumuz Türkiye'nin değişik illerindeki eğitim kurumları ile öğrencilerimize her ilde yardımcı olabilmekteyiz.

Adres:
Cemalpaşa Mahallesi, Seyhan, Atatürk Caddesi, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Çivril Tuncel Mobilya
0.0

30 Aralık 2015 10:38
Firma hakkında:

Çivril'de faaliyet gösteren firmamız mutfak dekorasyonu, raydolap, yüklük, kapı vb. ürünleri üretmektedir.

Adres:
Esnaf Caddesi, Çivril, Türkiye

Yeni Banyo Modelleri
0.0

31 Aralık 2015 16:08
Firma hakkında:

Firmamız, Mobilya ve İç Mekân Tasarımı sektöründe 1990 yılından beri faaliyet göstermektedir. Fonksiyonel ve estetik banyo modellerimiz ile banyolarınıza özel çözümler sunuyoruz. Kaliteli ve avrupa standartlarında ürünlerimiz uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Adres:
224 Cad, 221 Sok, No:21 Sincan Ankara
Ürün ya da hizmetleri:

Modüler Mutfak
0.0

31 Aralık 2015 16:27
Firma hakkında:

Firmamız 1991 yılından beri  mutfak, raydolap ve banyo mobilyaları alanında hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine her zaman en iyi ürünü sunmayı amaçlayan Modüler Mutfak bu amacı doğrultusunda faaliyetlerine devam etmektedir. Ürünlerinde her zaman kalite ve fonksiyonelliği ön planda tutan firma Ankara merkezlidir.

Adres:
224 Cd. 221 Sk. No:21 Sincan Ankara

Raymodern Raydolapları
0.0

4 Ocak 2016 00:58
Firma hakkında:

Firmamız raydolap ürün grubunda hizmet vermektedir. Ray dolap üretiminin yanı sıra kişilere özel olarak dizayn edilen giyinme odaları da üretilmektedir. Raymodern kalitesi ve fonksiyonelliğini fark edin.

Adres:
224 Cd. 221 Sk. No:21 Sincan, Ankara
Ürün ya da hizmetleri:

Aktif Bilişim
0.0

6 Ocak 2016 00:34
Firma hakkında:

Aktif Bilişim alan adı kaydı, alan adı yenileme ve yönetim işleri, web hosting vb. bilişim ve internet teknolojileri alanında faaliyet göstermektedir. Firma oldukça kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bir Aktif Bilişim kullanıcısı olarak herkese gönül rahatlığıyla bu firmayı kullanmayı öneriyorum.

Adres:
Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Gelistirme Bölgesi, Kınıklı, Denizli

Ufuk Reklam
0.0

6 Ocak 2016 10:31
Firma hakkında:

Ufuk Reklam, 2005 yılından buyana hizmet verdiği kurum, kuruluş ve firmalara entegre çözümler üreterek reklam ve tanıtım  yapmalarını sağlamaktadır. Bünyesinde topladığı çeşitli reklam konuları (grafik tasarım, baskı hizmetleri,matbaa ve promosyon ürünleri, gibi) ile bütün bir tanıtım kampanyası üstlenerek profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla birlikte sizlere daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmanıza özel olarak hazırladığımız paket içerisinde logo çalışması, kurumsal çalışmalar içermektedir.
Fiyat konusunda da işlerimizde gösterdiğimiz titizliği göstermekteyiz.

Adres:
Mehmet Akif Mah. 503. Sk. No: 4 Otogar Karşısı ADIYAMAN

Demir Hukuk Avukatlık Bürosu
0.0

6 Ocak 2016 10:31
Firma hakkında:

1990 yılında Av. Mehmet Demir tarafından temelleri atılan Demir Hukuk Bürosu, dinamik kadrosuyla, gerçek ve tüzel kişilerden oluşan vekil edenlerine hukukun her alanında danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

Demir Hukuk Bürosu, hukuki uyuşmazlıkların her aşamasında, mümkün olan en kısa sürede ve vekil edenin haklarını sonuna kadar koruyacak şekilde çözümler üretmeyi ,hukuki yardımda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Takım ruhuyla hareket eden ekibiyle; vekil edenlerinin özel bilgilerinin gizliliğinin korunması, şeffaflık ve dürüstlük, Avukatlık Kanunu ve Meslek Kurallarına bağlılık prensipleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Adres:
İstiklal Mh. Zübeyde Hanım Cd. No: 6 Davam İş Merkezi K:1 D: 4 Afyonkarahisar
Ürün ya da hizmetleri:

Başak Market
0.0

6 Ocak 2016 10:31
Firma hakkında:

1990 yılında Ağrı'da kurulmuş olan marketimiz şu anda olduğu gibi en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara halkımıza ulaştırma hedefiyle hizmetlerine başlamıştır. Gittikçe gelişen ve her geçen gün hizmet kalitesini arttırmış olan marketimiz kendisini tamamıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibine adamış, küçük büyük demeden herkesin beğenisini ve sevgisini kazanarak ve büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Adres:
Atalay Caddesi, Ağrı Merkez/Ağrı, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri: